درباره‌ما و راه‌های ارتباطی

خدماتی که وِراد ارائه می‌دهد

آموزش‌های مرتبط با کسب‌وکار آنلاین در قالب دوره‌ها و همایش‌ها و ارائه‌ی مشاوره در این حوزه چارچوب کلی خدمات وراد است.

مدرسه کسب‌وکار آنلاین

دوره‌های آموزشی که با هدف ارتقاء مهارت‌ها، گسترش دانش و ترغیب شما به عملی‌کردن افکار و ایده‌های‌تان پایه‌ریزی شده‌اند.

همایش‌های آنلاین

تمرکز همایش‌های وراد بر روی بررسی و تحلیل روندهای اجتماعی و ارائه‌ی اطلاعات حیاتی برای تصمیم‌گیری در حوزه کسب‌وکار آنلاین می‌باشد.

وبلاگ آموزش کسب و کار آنلاین

در وبلاگ وراد می‌توانید مطالب آغازین در رابطه با شروع کسب و کار آنلاین را فرا بگیرید.

مشاوره کسب و کار

اگر به شکل تخصصی بر کسب و کار آنلاین خود تمرکز کرده‌اید و با مسائل جدیدی روبرو می‌شوید بخش مشاوره وراد راه حل شماست.

مشارکت

وراد همیشه علاقه‌مند به مشارکت با کسب و کار های آنلاین به اشکال گوناگون می‌باشد. این نوع همکاری برای آن دسته از  کسب‌وکارها که نسبت به این فضا با ابهاماتی مواجه‌اند یا علاقه‌مند به هزینه برای آغاز کسب و کار آنلاین نیستند، فرصتی بسیار مناسب است.

قرارهای‌مالی

ما مشتاقیم تا خدماتی اثربخش را ارائه‌کنیم. اما این‌را درک می‌کنیم که گاهی تأمین هزینه‌ها به سختی امکان پذیر است. بنابراین ما باتوجه به شرایط، راه‌حل‌های خاصی را ارائه می‌دهیم.

ما با توجه به شرایط مالی و توان خدماتی وراد، در مناسبت‌ها تخفیفات جذابی را در نظر می‌گیریم. این فرصتی را در اختیار تمام عزیزان علاقه‌مند قرار می‌دهد تا بتوانیم بیش از پیش در کنارشان باشیم.

تخفیف‌های مناسبتی دوره‌ها

هدف ما ارائه خدماتی رضایت بخش است. اگر در موردی نتوانسته باشیم رضایت شمارا جلب کنیم، هزینه پرداختی شما را تقدیم خواهیم کرد.

ضمانت دوره‌ها

اگر تخفیف‌ها شرایط شما را پوشش نداد ویا علاقه‌مند به نوع خاصی از همکاری بودید می‌توانید باما مطرح کنید تا با همفکری درمورد آن به نتیجه برسیم. شاید آغاز این همکاری هزینه‌ای لازم نداشته باشد.

مشارکت و شرایط خاص برای مشاوره و آموزش

وِراد، چرایی و چشم‌اندازها

ما در قالب خدمات مشاوره و آموزشی سعی داریم آسان‌ترین روش‌های رشد کسب‌وکار از طریق فضای وب را ارائه دهیم. بنابراین سعی ما بر آماده‌سازی محتوایی جذاب، عملیاتی و خلاصه می‌باشد که باتوجه به تجربیات فضای کسب‌وکار، رویکرد اساتید و نظریات مطرح در حوزه‌ی کسب‌وکار تدوین شده‌است.
وراد، مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط را مخاطب اصلی خود قرار داده‌است و سعی دارد کسب‌وکار آنلاین را به شکلی روش‌مند معرفی، تحلیل و ساده‌سازی کند.
چشم‌انداز وِراد، همکاری همگانی در حوزه کسب‌وکار است به شکلی که با اهداف والای انسانی گره خورده و دیدگاهی پرمعنا به زندگی را ترویج کند. ما با هوشمندی در این چشم‌انداز حرکت می‌کنیم.

نشانی: قم، سالاریه، کوی ارغوان، پلاک۳۵، طبقه دوم
تلفکس:
02532942386
تلفن: 09355511112

تماس‌باما